KONST / Litografier / Litografi 14534325
nr 1453 4325
Fredrik Landergren
(f. 1957), Sverige
Litografi, "Odenplan". Signerad, numrerad 65/110. Bildmått: 19x20, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Fredrik Landergren, född 1957 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 mars 2022
kl 20:26:31
150 kr
150 kr
200 kr
Fredrik Landergren
Läs mer om Fredrik Landergren